O Outfitowni słów kilkaOutfitownia to blog lifestylowy skierowany do kobiet, które poszukują piękna w swoim życiu i którym nie wystarcza tylko wybrać "outfit of the day", by zaspokoić swój głód ładnych rzeczy i pozytywnych, ciekawych, kreatywnych doświadczeń. Blog prowadzony jest z perspektywy dwóch zwyczajnych (no dobra, może nie do końca normalnych:D) sióstr, które uwielbiają piękne ciuchy, dekoracje wnętrz, dobre kosmetyki, lubią o siebie zadbać, ale przede wszystkim - uwielbiają się dzielić tym z innymi. Na punkcie ładnych rzeczy mamy obsesję - nawet tapeta w telefonie na każdy miesiąc/porę roku/okazję musi być idealna! Spodziewaj się więc, że regularnie będziemy Ci dostarczać piękna online - tapety, pomysły DIY, motywacyjne grafiki to coś, co będzie tu na stałe.

Nie uważamy się za ekspertki, ale nie piszemy też bzdur - rzetelność ponad wszystko. Jeśli wydajemy opinię, płynie ona prosto z serducha i nie ma w tym ściemy, a cel jest jeden - zainspirować Cię i zachęcić do choćby jednej, nawet najmniejszej, pozytywnej zmiany w Twoim życiu oraz, od czasu do czasu, przestrzec Cię przed marnotrawstwem Twojego czasu, energii, pieniędzy. 
Będziemy z Tobą szczere: poszukiwanie piękna i kreatywne, aktywne życie zajmuje czas, którego każdy ma dziś jak na lekarstwo. Bez obaw - naszymi sposobami na organizację też chętnie się podzielimy!

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Pamiętaj: wszystko, co tu znajdziesz, tworzone jest z myślą o Tobie. Tworzysz tą stronę razem z nami, a Twoja opinia ma znaczenie! Mile widziane wszelkie prośby i sugestie - zrobimy co w naszej mocy, abyś mogła odnaleźć tu to, czego szukasz.

Od każdej z nas:


Indium
Cześć! Jestem Natalia, mam 23 lata, a moją misją jest pisanie dla ludzi, nie pisanie o sobie. :) Będzie więc króciutko. Możecie się po mnie spodziewać szczerych opinii, porcji motywacji oraz nowinek i ciekawostek ze świata kosmetyczno-modowego i nie tylko. Daję słowo, że nikt nie zaskoczy Was wiedzą bezużyteczną tak jak ja! (wiedzieliście, że zanim żyrafa wypije kawę, kawa będzie zimna?) Ponadto obiecuję wam, iż będę dzielnie walczyć z uzależnieniem od seriali, żeby zawsze znaleźć czas, by móc regularnie dzielić się z wami tym, co leży w kręgu moich zainteresowań ;) Kto wie, może w przyszłości polecę wam nawet kilka (a raczej mnóstwo) interesujących tytułów? Wyznaję zasadę, iż piękno to zaleta a nie wymóg; jest to rzecz, którą staram się doceniać na każdym kroku, co przynosi mi wiele radości i zadowolenia z życia, dlatego też nieustannie wypatruję jej w otaczającym mnie świecie. Mam nadzieję, że będziemy wzajemnie się inspirować tak, aby z każdym dniem zauważać nie tylko dookoła siebie, ale również wewnątrz każdej z nas, coraz więcej piękna.
 Tov (Julutov)
Mam na imię Julia i jestem wiecznie zabieganą 26-latką, która codziennie zastanawia się, jak sprawić, by doba miała więcej godzin. Pracuję na etacie, regularnie ćwiczę, staram zdrowo się odżywiać (tak, udaje mi się nie spożywać cukru i wielu innych rzeczy), tworzę tapety, grafiki mniejsze i większe, a nawet znajduję czas na samorozwój - doskonalę swoje metody organizacji, by upchnąć tego jeszcze więcej! :D Nieustannie staram się zapanować nad chaosem w mojej głowie, szafie, kosmetyczce i mieszkaniu - po to, by piękno otaczało mnie na każdym kroku. Spodziewajcie się po mnie tematów bliskich mojej rzeczywistości: grafika, moda, uroda, lifestyle, organizacja czasu, a także dekoracja wnętrz. Zawodowo przez 40 godzin w tygodniu technolog z wykształcenia, po godzinach nałogowy grafik